:: Naslovna strana > Vesti > IZVEŠTAJ izborne komisije; izbor Predsednika podsekcije dipl.inž.el. matične sekcije izvođača radova

8.03.2006.
  Članovi Izborne komisije:
  • Dragan Stašić, predsednik Komisije
  • Zoran Krstić, član
  • Slobodanka Simić, član
Komisija je radila na osnovu Statuta Inženjerske komore Srbije i Odluke o sprovođenju izbora za predsednike podsekcija diplomiranih inženjera elktrotehnike matične sekcije izvođača radova.

Na osnovu izveštaja, koji je dostavio Miša Angeleski, šef službe za informatičku podršku, Komisija konstatovala da je izbor za predesednika podsekcije završen u ponedeljak 27.02.2006. godine u ponoć.

Rezultati glasanja:

Rb.  Ime i prezime  Broj glasova
1. Petar Živanović
192
2. Slobodan Lazović
69
3. Mile Temelkovski
48
4. Dragan Antonijević
27
5. Svetlana Bogdanović
23
6. Dilijan Stevanović
10

Ukupno je glasalo 369 članova matične sekcije izvođača radova, diplomiranih inženjera elektrotehnike. Izborna komisija je nakon prebrojavanja glasova, predložila Izvršnom odboru da za predsednika podsekcije imenuje Petra Živanovića, dipl.inž.el. iz Beograda.