Licenciranje >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti >Primena Priručnika za urbani dizajn u praksi

31.03.2009.
Primena Priručnika za urbani dizajn u praksi

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista organizuje predstavljanje Priručnika za urbani dizajn u praksi, koje će se održati u petak, 03. april 2009. godine, u Kraljevu, Velika sala Regionalne privredne komore, Omladinska 2, II sprat, sa početkom u 14:30 časova.

Predavči pomenutog predavanja su Goran Petrović, dipl.inž.arh. i Darko Polić, dipl.inž.arh. Priručnik za urbani dizajn, kroz skup uputstava, smernica, pravila i primera, promoviše održivi urbani razvoj sa ciljem stvaranja kvalitetno oblikovanih javnih prostora. Predavanje obuhvata prikaz ove publikacije i razgovor o mogućnostima i načinima primene Priručnika u praksi.

O ovoj temi možete saznati više na adresi www.urbandesign.rs

Prijavljivanje za prisustvovanje predavanju se vrši putem e-maila ingkomkr@ingkomora.rs (navesti ime, prezime i broj licence) ili na tel. 036/ 320-530. Kontakt osoba je Verica Petrović, dipl.maš.inž.

21. jul 2019.

Ponude zaposlenja