:: Naslovna strana > Vesti > Ministar Dulić prisustvovao sednici Odbora za praćenje polaganja stručnih ispita i unapređenje rada komisija za polaganje stručnih ispita

29.04.2011.
  Ministar Dulić prisustvovao sednici Odbora za praćenje polaganja stručnih ispita i unapređenje rada komisija za polaganje stručnih ispitaMinistar životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja RS, dr Oliver Dulić prisustvovao je 4. sednici Odbora za praćenje polaganja stručnih ispita i unapređenje rada komisija za polaganje stručnih ispita.
Sednica je održana u četvrtak, 21. aprila 2011. godine u prostorijama Komore u Beogradu. Tom prilikom, istakao je uspešnu saradnju Ministarstva i Komore na polju organizacije polaganja stručnih ispita. Sednici su prisustvovali predsednik Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, Milija Đalović, načelnik odeljenja za normativne poslove, građevinsko zemljište i legalizaciju objekata resornog Ministarstva, prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije, Gligor Obrenović, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije i predsednici komisija za polaganje stručnih ispita.