Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >"Nove metode projektovanja u skladu sa normom ISO/IEC/EN 81346 i programska oprema SEE Electrical kao potpora uvođenju novih standarda"

28.06.2010.
  Seminar je namijenjen svima koji se u svom radu susreću s tehničkom dokumentacijom (projektovanje, održavanje, izvođenje itd.). Pozivamo sve inženjere da nam se pridruže i da prikupe ne samo korisne već potrebne informacije o novom revolucionarnom principu rada s projektnom dokumentacijom. Seminar će voditi vodeći stručnjaci iz područja tehničke regulative, g. Henrik Balslev, predsednik Danske radne grupa za elektrotehničku normatizaciju i kreator norme ISO/IEC/EN 81346 i g. Mirko Vuković, predsednik Hrvatskog zavoda za norme!

Kao posebnog gosta i predavača najavljujemo g. Henrika Balsleva iz Kopenhagena, međunarodnog stručnjaka za norme i jednog od koautora norme ISO/IEC/EN 81346 (zbog svog angažmana u izradi norme i te opsežnog znanja primene jedan je od najkompetentnijih osoba u Evropi na tom području te priprema i izdavanje knjige o toj normi; više osnovnih informacija o normi i g. Henriku Balslevu možete pronaći na http://81346.com/english/). Pozivamo sve projektante i inženjere elektrotehnike da učestvuju na seminaru, gde će dobiti izuzetno važne informacije o novoj normi koja se već uveliko koristi u EU, te donosi znatne izmene u odnosu na prethodne sistem izrade elektrotehničke dokumentacije. Takođe, norma je sastavni deo Tehničkog propisa za niskonaponske instalacije, što znači da je usvajanje norme i tehnika rada u skladu s istom od iuzetne važnosti svim projektantima NN instalacija.

Kada:

01.07.2010
Prijave: 09:30-10:00
Seminar: 10:00-17:30

Gde:

Poslovni toranj "Chromos"
Ulica grada Vukovara 271/III
10000 ZAGREB
(za detaljnije informacije o lokaciji kliknite ovde)

Predavači:
  1. HENRIK BALSLEV, Balslev & Jacobsen ApS, Danska
  2. MIRKO VUKOVIĆ, dipl.ing, HZN, Hrvatska
  3. ŽELJKO MATIĆ, dipl.ing.el. HKIE Hrvatska
  4. JEAN FRANCOIS REBOUT, IGE+XAO Francuska
  5. EDVARD STERNAD, dipl.ing.el, IB-PROCADD Slovenija
  6. ŽELJKO DUŠAK, ing.el, CADDPRINT d.o.o. Hrvatska
  7. ANDREJ OREŠNIK, dipl.ing, IB-PROCADD Slovenija
PROGRAM PREDAVANJA MOŽETE PRONAĆI OVDE
NA SEMINAR SE MOŽETE PRIJAVITI OVDE:
ili
ON-LINE PRIJAVA

Kotizacija:

Informacije kako uplatiti kotizaciju možete pronaći OVDE
VIŠE DETALJA O CELOM SEMINARU MOŽETE PRONAĆI OVDE
Da bi osigurali alat koji će projektantima omogućiti što brži prelaz i implementaciju novih normi/standardi, CADDprint d.o.o. i IB-PROCADD grupa su za sve članove svih komora regiona (Hrvatska, Slovenija, Srbija...) ponovno osigurali posebnu ponudu za programsku opremu SEE Electrical/CADdy++, koja će biti prezentovana na seminaru.
Predstavljen bude i novi alat za projektovanje instalacija u zgradama SEE Building.

08. decembar 2022.
eng English