:: Naslovna strana > Vesti > Tribina "Odredbe aktuelne regulative iz oblasti zaštite od požara zidanih konstrukcija"

26.11.2007.
  U organizaciji regionalnog odbora podsekcija diplomiranih inženjera građevine matične sekcije projektanata sa regiona Valjevo održaće se tribina "Odredbe aktuelne regulative iz oblasti zaštite od požara zidanih konstrukcija" u četvrtak 29. novembra 2007. godine, Mala sala Opštine Valjevo, ul. Karađorđeva br. 64, sa početkom u 13,00 časova.

• Praktična primena mera zaštite od požara pri gradjenju objekata
    Predavač: Milovan Glavonjić, dipl.inž.el. Načelnik Uprave za preventivu - Sektor zaštite za spasavanje MUP-a RS
  • Pravna regulativa i primena propisa iz oblasti zaštite od požara
    Predavač: Živko Gavrilović, dipl.inž.el. - Šef Odseka zaštite i spasavanja za Kolubarski region
Cilj je da se učesnici tribine upoznaju sa najnovijim propisima PPZ i načinom prevazilaženja problema vezanih za upotrebu termofasada i zidnih panela u završnim radovima za stambene i poslovno-stambene objekte.

Pozivamo sve zainteresovane članove Komore da najkasnije do srede 28. novembra 2007 g. do 14,00 časova prijave svoje učešće na telefon 014/290-415 ili e-mail: ingkomva@ingkomora.org.yu, kontakt osoba: Jasmina Djurdjević.

Za članove Komore prusustvo je besplatno.