:: Naslovna strana > Vesti > 11. Letnja škola urbanizma

26.02.2015.
11. Letnja škola urbanizma
  U organizaciji Udruženja urbanista Srbije I Republičkog geodetskog zavoda održaće se 11. Letnja škola urbanizma, od 14 do 16. maja 2015. godine, u Kragujevcu, hotel "Šumarice". Ciljne grupe učesnika su: ministarstva, državna uprava, lokalna samouprava, fakulteti i instituti, javna i druga preduzeća, direkcije, zavodi, urbanisti, planeri, projektanti, izvođači. Kako je pomenuti skup uvršćen u Program obuke kontinuiranog profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komora Srbije za 2015. godinu, članovi matičnih sekcija planera I urbanista (licence 100,200,201,202 i 203) dobijaju bodove usvojene od strane Skupštine Inženjerske komore Srbije, I to: za izlaganje rada 10 bodova, a učešće na skupu 7 bodova.

Detaljnije informacije o učešću na Letnjoj školi možete pogledati ovde

Saopštenje po završenom radu Letnje škole urbanizma 2015 možete pogledati ovde