Licenciranje >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore

25.04.2016.

Matična sekcija urbanista raspisuje Konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore. Rok za pristizanje prijava je 24.05.2016. godine.

Na osnovu člana 54. stav 1. tačka 10. i 13. Statuta Inženjerske komore Srbije (“Službeni glasnik RS”, broj 88/05, 16/09 i 27/16), Izvršni odbor Matične sekcije urbanista je, na svojoj 31. redovnoj sednici, održanoj dana 18.04.2016. godine, doneo Odluku o raspisivanju Konkursa za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore. Oglas je objavljen u dnevnom listu „Politika“, dana 25.04.2016. godine.

Prijave će biti razmatrane na osnovu Merila (kriterijuma) za utvrđivanje prioriteta za sufinansiranje projekata koji možete pruzeti ovde

Prijava na konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore podnosi se na formularu koji možete preuzeti ovde

Rok za pristizanje prijava je 24.05.2016. godine.

Prijave treba dostaviti poštom ili lično na adresu Inženjerske komore Srbije, Bulevar vojvode Mišića br. 37, II sprat, sa naznakom "Za konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma".

17. jul 2019.

Ponude zaposlenja