:: Naslovna strana > Vesti >Prezentacija renomiranog arhitekte Daniela Libeskinda

25.02.2009.
Prezentacija renomiranog arhitekte Daniela Libeskinda
  U organizaciji kompanije "Luka Beograd", Inženjerske komore Srbije - Matične sekcije urbanista i firme Društva arhitekata Beograda, održaće se prezentacija renomiranog arhitekte Daniela Libeskinda, u ponedeljak 02. marta 2009. godine u Beogradu, Amfiteatar Arhitektonskog fakulteta, Bulevar kralja Aleksandra 73, sa početkom u 17,00 časova. Neposredan povod dolaska gospodina Libeskinda je prezentacija njegovog dosadašnjeg rada i prezentacija njegove vizije razvoja Beograda.

Pomenuta prezentacija je namenjena stručnoj javnosti, predstavnicima relevantnih institucija, kulture, studentima i gradjanima Beograda kao i članovima Inženjerske komore Srbije - Matične sekcije urbanista.

Spisak polaznika možete preuzeti ovde.