:: Naslovna strana > Vesti > Prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Upravnog odbora i predsednik Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednik Evropskog saveta Inženjerskih komora (ECEC) i prof. dr Vlastimir Radonjanin, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije, uputili su pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu"

24.05.2016.
Upućeno pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu"
  Obaveštavamo članove Komore da su prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Upravnog odbora i predsednik Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednik Evropskog saveta Inženjerskih komora (ECEC) i prof. dr Vlastimir Radonjanin, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije, uputili pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu".

Pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću pogledati ovde.

Tekst Predloga nacrta Zakona o inženjerstvu možete pogledati ovde.

Na Forumu Inženjerske komore Srbije otvorena je diskusija na temu predloga nacrta "Zakona o inženjerstvu". Svi članovi Komore koji su registrovani na sistemu IKS mogu postaviti svoje komentare i pogledati komentare drugih kolega u okviru Foruma IKS ovde.
Komentari moraju biti potpisani uz navođenje broja licence člana Komore koji postavlja komentar.

Ukoliko niste registrovani na sistemu Inženjerske komore Srbije to možete učiniti ovde.