Matične sekcije >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Građevinarstvo - nauka i praksa - GNP 2016

Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi
OSTALO
Naziv Građevinarstvo - nauka i praksa - GNP 2016
Ciljne grupe Diplomirani građevinski inženjeri, projektanti: 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 381, izvođači radova: 410, 411, 412, 413, 414, 415, 418,
diplomirani inženjeri arhitekture, projektanti: 300, 301, 302, izvođači radova: 400, 401,
diplomirani inženjeri geodezije, projektanti: 372, izvođači radova: 471,
inženjeri geodezije, odgovorni izvođači radova: 871.
Organizator Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore i NVO "Građevinarstvo - nauka i praksa"
Predavači Predavači su pretežno univerzitetski profesori iz regiona i inženjeri sa bogatim praktičnim iskustvom.
Planirana su i pozivna predavanja profesora sa EU univerziteta (Njemačka, Slovačka, Češka, Portugalija), kao i EU inženjera (Italija, Francuska
Termin održavanja Od 07. do 11. marta 2016. godine
Mesto održavanja Hotel "Planinka" - Žabljak
Cilj i očekivani rezultati Osnovni cilj skupa je prezentacija savremenih dostignuća u nauci i struci, u oblasti građevinarstva. Skup predstavlja priliku za neposredne susrete, razmenu iskustava u širokom domenu građevinarstva i srodnim oblastima.
Vrednovanje Predavanje je vrednovano sa 6 bodova za učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti evropskog programa za 2016. godinu.
Kotizacija Kotizacija Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore i NVO "Građevinarstvo - nauka i praksa": 150 Eura, instrukcije za uplatu kotizacije mogu se videti na sledećoj Internet stranici: www.gnp.ac.me, stranica "Kotizacija"

Kotizacija Inženjerske komore Srbije: Visina kotizacije za prisustvo na seminaru iznosi 600 dinara po osobi, sa uračunatim PDV-om. Kotizacija se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije, broj 160-40916-33. Poziv na broj: šifra skupa; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja skupa.
Napomena Za prisustvovanje skupu zainteresovani se mogu prijaviti putem sledećeg linka: www.gnp.ac.me, stranica "Prijava učešća"
U prijavnom obrascu uz ime i prezime upisati broj licence Inženjerske komore Srbije.

13. novembar 2019.

Pretraga sajta