Izvršni odbori >

:: Naslovna strana > Vesti > Susreti prostornih planera Srbije

23.05.2012.
Susreti prostornih planera Srbije
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - Matične sekcije planera sedmi "Susreti prostornih planera Srbije - 2012", će se održati u periodu od 26.09. do 28.09.2012. godine, na Staroj Planini, u novom hotelu "Stara Planina" (opština Knjaževac). Mesto ovogodišnjih "Susreta prostornih planera" predstravlja najkvalitetnije visokoplaninsko područje i primarnu turističku destinaciju Republike Srbije. Na Staroj planini je u toku implementacija Prostornog plana Parka prirode i turističke regije, urbanističkih planova i projekata u pogledu realizacije skijališta, turističkih centara Jabučko Ravnište i Golema Reka, infrastrukture i dr. Pošto je broj mesta ograničen na 100, molim Vas da u cilju blagovremene rezervacije prijavite svoj dolazak sekretaru Sekcije, Ivani Lazin na e-mail ivana.lazin@ingkomora.rs (poslati ime, prezime i broj licence, a po mogućstvu i predlog rada-prezentacije u vezi tematike Skupa). U toku jula 2012. godine biće Vam prosleđena Informacija sa detaljnijim programom Skupa (uvodnim izlaganjima, prihvaćenim temama, i mogućnostima obilaska terena sa primerima implementacije planskih rešenja, kao i drugim informacijama).

Ove godine je predviđena kotizacija, za učešće na Skupu, u bruto iznosu od 1.200,00 dinara, koja će se uplaćivati na tekući račun IKS, broj 160-40916-33. Ukoliko troškove snosi pravno lice, pozvati službu za računovodstvene poslove IKS-a (tel. 011/655-7426 ili 011/655-7425). Dokaz o uplati dostavićete Ivani Lazin na e-mail: ivana.lazin@ingkomora.rs ili na fax. 011/2648-523, do 01.09.2012. godine.

Konačan spisak svih učesnika objavićemo 21. septembra na internet stranici Komore

U ime Organizacionog odbora,
Predsednik