:: Naslovna strana > Vesti > Savremene metode projektovanja sistema za zaštitu od kišnih voda

22.06.2006.
Savremene metode projektovanja sistema za zaštitu od kišnih voda
  Na osnovu zahteva velikog broja članova Komore, u okviru projekta permanentnog usavršavanja članova Komore biće održano sledeće predavanje:

"Savremene metode projektovanja sistema za zaštitu od kišnih voda"
u Novom Sadu, 27. juna 2006. godine,
Fakultet tehničkih nauka,
Trg Dositeja Obradovića 6, I sprat
Svečana sala Fakulteta
Početak: 12:30 časova

Evidencija članova počinje u 12:00 časova.

Predavači:
doc.dr Jovan Despotović, dipl.građ.inž.
doc.dr Jasna Plavšić, dipl. građ. inž.
doc.dr Miloš Stanić, dipl. građ. inž.

Cilj kursa i očekivani rezultati:

Informisanje slušalaca o savremnim metodama i postupcima proračuna i projektovanja sistema za zaštitu od kišnih voda. Edukacija za bolje korišcenje poznatih metoda i postupaka. Očekuje se otvaranje mogućnosti za primenu novih tehnologija i metoda u gradovima i sistemima širom Srbije.

Predavanje je besplatno uz člansku kartu za članove Komore. Kotizacija za sve zainteresovane posetioce, koji nisu članovi Komore, iznosi 700,00 dinara i uplaćuje se na sledeći račun:

160-40916-33, poziv na broj: 08

Budući da je broj mesta ograničen, molimo Vas da se najkasnije do 26.juna 2006.godine do 12h prijavite za prisustvovanje predavanju na e-mail:

ana@ingkomora.org.yu
(navesti ime, prezime i broj licence)
ili na telefon:
011/3229-228