Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >38. Konferencija o korišćenju voda 2009.

21.05.2009.
38. Konferencija o korišćenju voda 2009.
  Srpsko društvo za zaštitu voda i Institut "Jaroslav Černi" Beograd u saradnji sa JKP "Vodovod" Užice, organizuju 38. Konfereciju o korišćenju voda 2009., od 08. do 11. juna 2009. godine u hotelu Palisad na Zlatiboru. Svi učesnici Konferencije, kao i autori, obavezni su da uplate kotizaciju:
Individualni članovi SDZV (koji su izmirili članarinu za 2009. godinu) 5000,00 dinara (~50 EUR)
Studenti (uz kopiju potvrde Fakulteta/Univerziteta o upisu na redovne/poslediplomske studije u školskoj 2008/2009. god.) 2000,00 dinara (~20 EUR)
Ostali učesnici 6000,00 dinara (~60 EUR)
Kotizaciju treba uplatiti na tekući račun Srpskog društva za zaštitu voda najkasnije do 4. juna 2009. godine. Podaci za plaćanje u dinarima su:
Srpsko društvo za zaštitu voda, Beograd,
Tekući račun: 205-15923-43, Komercijalna banka AD, Beograd
PIB 101602479, Mat.br. 07070730, Šifra delatnosti 91120
SDZV nije obveznik PDV
U slučaju plaćanja u Evrima, molimo da se za potrebne instrukcije obratite Srpskom društvu za zaštitu voda.
Mole se učesnici Konferencije da pri registraciji u prijemnoj kancelariji Konferencije obavezno donesu kopiju virmana o uplaćenoj kotizaciji. Kotizacija se izuzetno može uplatiti na licu mesta. Svima onima koji uplate kotizaciju a ne prisustvuju Konferenciji Zbornik radova biće poslat poštom nakon Konferencije.

Za definitivno prijavljivanje učešća za Konferenciju (uključujući i autore) treba OBAVEZNO ispuniti priložene prijave poslati ih Srpskom društvu za zaštitu voda i Hotelu "Palisad", Zlatibor. Registracija učesnika obaviće se u prijemnoj kancelariji Konferencije. Svi učesnici koji su uplatili kotizaciju dobiće pri registraciji Zbornik radova i prateći materijal. Kotizacija se ne vraća. Prijemna kancelarija Konferencije će raditi u Hotelu "Palisad", i to:
  • 7. juna od 1600 - 2000
  • 8., 9. i 10. juna od 0900 - 1200 i od 1500 - 1800
Sve dodatne informacije mogu se dobiti od teh. sekretara Organizacionog odbora Konferencije, Milene Miloradov, Srpsko društvo za zaštitu voda,
11000 Beograd,
Kneza Miloša 9/I,
soba 105,
tel/faks +381 (0) 11 32 41 656.

Detaljnije informacije (uslovi i cene smeštaja, Program rada Konferencije) možete pogledati ovde

Prijavu učešća i smeštaja možete pogledati ovde

06. decembar 2022.
eng English