:: Naslovna strana > Vesti > Savetovanje "Nove tehnologije u građevinarstvu"

15.11.2005.
Savetovanje "Nove tehnologije u građevinarstvu"

Savetovanje NOVE TEHNOLOGIJE U GRAĐEVINARSTVU

Inženjerska komora Srbije u saradnji sa Savezom građevinskih inženjera i tehničara Srbije, u okviru savetovanja "Nove tehnologije u građevinarstvu" organizuje stručne prezentacije proizvodnih programa vodećih evropskih proizvođača.

Ovoga puta za članove Komore, organizovano je predavanje vodećih firmi u oblasti stolarije i u oblasti oplata, firme koje su na poslednjem Sajmu građevine, za savremena dostignuća u svojoj oblasti, dobili najviše priznanje "Nova vizura":
"DOMIS" iz Čačka i "PERI oplate" iz Beograda.

Prezentacija će biti u Beogradu, u četvrtak 24.11.2005. god., u Domu inženjera Srbije, Kneza Miloša 7a, u sali na trećem spratu, po sledećem programu:

9,30 -10,30 " DOMIS" - Čačak

• Predstavljanje firme
  • Programi stolarije drvo-aluminijum
  • Ostakljene fasade-strukturalna i polustrukturalna fasada
10,30 -10,45 Radna pauza

10,45 - 12,00 "PERI Oplate" Beograd
  • Predstavljanje firme
  • Prezentacija razvoja ramovskih sistema oplate sa akcentom na oplatu TRIO (dobitnik "Nove vizure")
  • Stubne oplate PERI
  • Softver firme PERI-ELPOS i PERI CAD-prezentacija
  • Primeri iz prakse-gradilišta u SCG

Tokom stručnih prezentacija organizovaće se prigodna izložba ovih proizvođača, a za učesnike skupa pripremljeni su stručni katalozi, CD, prospekti i odgovarajući uzorci.

Budući da je broj mesta ograničen, svi zainteresovani mogu prijaviti svoj dolazak najkasnije do utorka 22.novembra na e-poštu ivanam@ingkomora.org.yu (navesti ime, prezime i broj licence) ili telefonom 011/3248 585, 3248 586