:: Naslovna strana > Vesti > BEOGRADSKI SAJAM energetike od 4. do 7. oktobra

30.09.2005.
BEOGRADSKI SAJAM energetike od 4. do 7. oktobra

Sajam ENERGETIKE, EKOLOGIJE I ZAVARIVANJA u Beogradu, počinje u utorak 4. oktobra i traje do petka 7.oktobra 2005.godine.

Svojim članovima, Inženjerska komora Srbije omogućila je besplatan ulazak.

Na predstojećem sajmu dobićete odgovore na mnoga pitanja iz oblasti energetike: da li će, koliko i po kojoj ceni biti elktrične energije od 2005. do 2010. godine, šta je urađeno sa novcem koji je predviđen za revitalizaciju elektroprivrede i zaštitu zivotne sredine, novim rezervama uglja na Kosmaju, itd. Agencija za energetsku efikasnost predstaviće, između ostalog, mogućnosti uštede energije i korišćenje obnovljivih izvora energije na stručnim skupovima i okruglim stolovima.
Ove manifestacije svečano će otvoriti Radomir Naumov, ministar rudarstva i energetike u Vladi Republike Srbije u utorak, 4. oktobra u 10 sati.

Posetiocima sajma, obezbeđen je ulaz kod Hale 2, gde će pokazati člansku kartu Komore službenom licu i dobiti besplatnu ulaznicu koja važi samo za jedan ulazak na sajam.