:: Naslovna strana > Vesti >Skup članova matične sekcije urbanista Inženjerske komore Srbije i članova iz regiona Beograda

20.10.2006. Skup članova matične sekcije urbanista Inženjerske komore Srbije i članova iz regiona Beograda

Matična sekcija urbanista IKS organizuje sastanak Izvršnog odbora sekcije urbanista Inženjerske komore Srbije sa članovima sekcije iz regiona Beograda i okrugli sto "Strateška procena uticaja planova i programa na životnu sredinu". Skup će biti održan 25. oktobra 2006. godine u Beogradu, u Sali "Merlin Monro" bioskopa Takvud, Kneza Miloša 7.

Za članove IKS prisustvo skupu je BESPLATNO. Budući da je broj mesta ograničen, molimo članove IKS da najkasnije do 23. oktobra do 12h potvrde svoj dolazak na e-mail: ivana@ingkomora.org.yu (navesti ime, prezime i broj licence) ili na tel: 011/3229-228. Konačan spisak svih polaznika predavanja objavićemo 24. oktobra na internet stranici Komore www.ingkomora.org.yu.

Sadržaj programa možete preuzeti ovde.

Organizacioni odbor:
Vlastimir Čarnojević, dipl.inž.arh.;