:: Naslovna strana > Vesti > Dan Saveza građevinskih inženjera i tehničara Srbije i Inženjerske komore Srbije

19.04.2006.
  Savez građevinskih inženjera i tehničara Srbije i Inženjerska komora Srbije će na 32. sajmu građevinarstva organizovati predavanje povodom Dana Saveza građevinskih inženjera i tehničara Srbije i Inženjerske komore Srbije.

Predavanje će biti održano u petak, 5. maja 2006.godine u svečanoj sali Upravne zgrade, sa početkom u 10 časova.

Raspored predavanja:
  1. Aktivnosti inženjerskih organizacija u 2006.godini
    • Program Inženjerske komore Srbije u 2006. godini (predavač: Gligor Obrenović, dipl.građ.inž.)
    • Program SGITS-a u 2006.godini (predavač: Mr Pero Mrgud, dipl.građ.inž.)
  2. Novi programi na sajmu građevinarstva
    • Novi programi u oblasti materijala, opreme i sistema građenja izloženi na Sajmu građevinarstva (predavač: Dr Slobodan Otović, dipl.građ.inž.)
  3. Iskustva u građevinskoj praksi
    • "Noseći elementi krova i fasade i ventilisane fasade i sistemi" (predavač: Jasna Vasić, dipl.inž.)
    • "Sanacija kapilarne vlage" (predavač: Borislav Tadić, dipl.inž.)
    • "Iskustva u primeni LKV lakih krovnih vezača" (predavač: Prof.dr vojislav Kujundžić, dipl.inž.arh.)
  4. Stručno predavanje i promocija knjige
    • "Projekt menadžment u građevinarstvu" (predavač: Dr Kazimir Kurij, dipl.inž.)
Inženjerska komora Srbije je za svoje članove obezbedila 50 besplatnih propusnica za predavanje, koje su ujedno i propusnice za Sajam. Svi zainteresovani za predavanje se mogu prijaviti putem e-maila:

ili telefonom na broj:
011/3229-228.

Oni članovi Komore koji budu dobili besplatne propusnice za navedena predavanja biće obavešteni putem e-maila, a svoje propusnice mogu podići u prostorijama Komore, Kneza Miloša 9/II, Beograd.