:: Naslovna strana > Vesti Prezentacija sa predavanjem: "Zaštita od atmosferskih i sklopnih prenapona prema IEC 62305"

18.02.2008.
  U organizaciji Regionalnog Odbora podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike sa regiona Novi Sad, održaće se

Prezentacija sa predavanjem:

"Zaštita od atmosferskih i sklopnih prenapona prema IEC 62305"

ČETVRTAK, 21.februar 2008. godine, u Novom Sadu
"Žuta sala" pogonsko - poslovne zgrade Elektrovojvodine
Službeni ulaz br.5 Bul.Oslobođenja br.100
početak u 12.00 časova

PREDAVAČ:
  • Vasić Goran, dipl.inž. product manager TBS, OBO Bettermann
  • Diskusija / koktel
Prezentacija ima za cilj da upozna polaznike sa osnovnim novinama koje donosi IEC 62305 u procesu projektovanja, prikaz osnovnih tipova prenapona i prikaz rešenja prenaponske zaštite firme OBO Bettermann, upoznavanje sa programom za odabir odvodnika prenapona OBO CONSTRUCT TBS ver 3.3 Proizvodni program firme OBO Bettermann.

Svi zainteresovani članovi do srede 20.02.2008. godine do 16 časova mogu da prijave svoje prisustvo na telefon: 021/557750 ili e-poštu: ingkomns@ingkomora.org.yu (navesti ime, prezime i broj licence), kontakt osoba: Ljilja Grujić.

Za članove Komore prisustvo je besplatno.