:: Naslovna strana > Vesti > Rasprava o Nacrtu odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije

17.08.2015.
  Upravni odbor Inženjerske komore Srbije je 17.08.2015. godine, utvrdio Nacrt odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije i doneo odluku o sprovođenju rasprave o Nacrtu.

Rasprava o Nacrtu odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije ("Službeni glasnik RS", br. 88/05 i 16/09) održaće se od 18. avgusta 2015. do 11. septembra 2015. godine.

Tekst Nacrta odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije možete preuzeti ovde.

Tekst odluke o sprovođenju rasprave o Nacrtu odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije možete preuzeti ovde.

Članovi Inženjerske komore Srbije će svoje primedbe, predloge i sugestije u vreme trajanja rasprave, dostavljati Komori putem elektronske pošte na e-mail: statut@ingkomora.rs ili poštom na adresu Komore, Bulevar vojvode Mišića 37, 11000 Beograd.