Sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Poslednje predavanje

Prezentacija DMS - Centralni registar energetskih pasoša u građevinarstvu Đorđe Lazić, Belit doo
Vladimir Urošević, Belit doo

Energetska efikasnost

Obrazac prijave za izdavanje licence
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti >8. Beogradska internacionalna nedelja arhitekture - BINA, "RAZOTKRIVANJE ARHITEKTURE" 18-30. april 2013.

17.04.2013.
  Osma Beogradska internacionalna nedelja arhitekture u organizaciji Društva arhitekata Beograda i Kulturnog centra Beograda i suorganizaciji Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i Centra za promociju nauke, pod pokroviteljstvom Inženjerske Komore Srbije, Sekretarijata za kulturu grada Beograda i Ministarstva Kulture i informisanja Republike Srbije, sa temom Razotkrivanje arhitekture, bice održana od 18. aprila do 30. aprila 2013. u Kulturnom centru Beograda, na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, u Decjem kulturnom centru, Francuskom institutu u Srbiji, Muzeju savremene umetnosti i NITEA izložbenom salonu u Beogradu.

Detaljne informacije o programu mozete pogledati na adresi www.bina.rs

21. decembar 2014.

Predlozi i sugestije
Kako unaprediti sajt Komore?
Vaš odgovor:

Pretraga sajta