:: Naslovna strana > Vesti > 83. Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu - ulaznice za članove Inženjerske komore Srbije

16.05.2016.
  Inženjerska komora Srbije obezbedila je ulaznice za posetu članova Komore 83. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, koji se održava od 14. do 20. maja 2016. godine na Novosadskom sajmu (ul. Hajduk Veljkova broj 11). Članovi Komore mogu preuzeti besplatnu ulaznicu u Auli Novosadskog sajma na pultu sa leve strane od 14. do 20. maja 2016. godine, od 09,00 do 19,00 časova. Prilikom preuzimanja ulaznice član Komore je dužan da službenom licu pokaže člansku kartu Komore (pokazuje se jedna članska karta, bez obzira da li član poseduje jednu ili više licenci). Poseta 83. Međunarodnom sajmu poljoprivrede vrednovana je sa 5 bodova za članove Inženjerske komore Srbije.

Više informacija o 83. Međunarodnom sajmu poljoprivrede u Novom Sadu možete pogledati na Internet stranici: http://www.sajam.net/live/Dogadjaji/Sajmovi/2016/Poljoprivredni+sajam