:: Naslovna strana > Vesti > Počinje prijavljivanje polaganja stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada

16.03.2012.
  Inženjerska komora Srbije organizovaće polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada kao i obaveznu obuku inženjera za oblast energetske efikasnosti zgrada, prema programu koji je utvrdio Upravni odbor Inženjerske komore Srbije.
Svi zainteresovani za polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada, od 17.03.2012. godine mogu se prijaviti elektronskim putem popunjavanjem prijave na sajtu Komore(prijava).
Rok za predaju prijave za polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada za junski ispitni rok 2012. godine je 26. mart 2012.godine.

Prijavu sa potrebnom dokumentacijom dostaviti poštom ili lično na adresu Komore, Bulevar vojvode Mišića 37. II sprat, Beograd