Sekcije >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Obrazac prijave za izdavanje licence
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Počinje prijavljivanje polaganja stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada

16.03.2012.
  Inženjerska komora Srbije organizovaće polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada kao i obaveznu obuku inženjera za oblast energetske efikasnosti zgrada, prema programu koji je utvrdio Upravni odbor Inženjerske komore Srbije.
Svi zainteresovani za polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada, od 17.03.2012. godine mogu se prijaviti elektronskim putem popunjavanjem prijave na sajtu Komore(prijava).
Rok za predaju prijave za polaganje stručnog ispita za oblast energetske efikasnosti zgrada za junski ispitni rok 2012. godine je 26. mart 2012.godine.

Prijavu sa potrebnom dokumentacijom dostaviti poštom ili lično na adresu Komore, Bulevar vojvode Mišića 37. II sprat, Beograd

23. septembar 2018.

Ponude zaposlenja