:: Naslovna strana > Vesti > Konkurs za sufinansiranje projekata od interesa za članove Matične sekcije urbanista

15.03.2013.
  Na osnovu člana 54. stav 1. tačka 13. Statuta Inženjerske komore Srbije ("Službeni glasnik RS", broj 88/05 i 16/09), Izvršni odbor Matične sekcije urbanista je, na svojoj trideset i trećoj redovnoj sednici održanoj 04.03.2013. godine, doneo Odluku o raspisivanju Konkursa za sufinansiranje projekata koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista. Oglas je raspisan u dnevnom listu Politika, 14. marta 2013. godine.

Merila (kriterijume) za utvrđivanje prioriteta za sufinansiranje koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista možete pruzeti ovde.

Formular prijave za sufinansiranje projekata koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista možete preuzeti ovde.