:: Naslovna strana > Vesti > Izborna sednica članova podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera matičnih sekcija projektanata i izvodjača radova Regionalnog centra Beograd

14.05.2012.

O B A V E Š T E NJ E
- članovima podsekcije diplomiranih mašinskih inženjera -
Regionalnog centra Beograd

Na osnovu člana 6. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija

S A Z I V A M

Izbornu sednicu članova podsekcije DIPLOMIRANIH MAŠINSKIH INŽENjERA Regionalnog centra Beograd, matičnih sekcija projaktanata i izvođača radova, koja će se održati u sali Inženjerske komore Srbije ul. Bulevar vojvode Mišića 37, u ponedeljak 21.05.2012.g. sa početkom u 13.00 časova.

Imenuje se Biserka Švarc, da otvori izbornu sednicu i njom predsedava do izbora radnog predsedništva.

DNEVNI RED

1. Izbor radnog predsedništva i zapisničara;
2. Informacija o obrazovanju Regionalnih odbora podsekcija;
3. Informacija o odluci Izvršnih odbora matičnih sekcija o raspisivanju i sprovođenju izbora za predsednika, zamenika predsednika i članove Regionalnih odbora;
4. Imenovanje Izborne komisije;
5. Formiranje liste kandidata za izbore i glasanje;
6. Izveštaj Izborne komisije za izbor predsednika, zamenika predsednika i članova Regionalnog odbora.

Predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije projektanata

Aleksandar Avramović, dipl. inž. arh, s.r

Predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije izvođača radova

Biserka Švarc, dipl. maš. inž, s.r

Odluku o imenovanju Komisije za pripremu, organizaciju i realizaciju izbora za članove regionalnih odbora možete preuzeti ovde.

Ostale odluke vezane za izbore možete pogledati na sledećem linku.