:: Naslovna strana > Vesti > Rani javni uvid u procesu planiranja, predavanje u Beogradu sa video prenosom u Nišu i Subotici

14.03.2015.
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - Izvršnog odbora Matične sekcije planera i Izvršnog odbora Matične sekcije urbanista biće održano predavanje na temu Rani javni uvid u procesu planiranja. Predavanje se održava iz Programa obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

Predavanje je namenjeno licenciranim inženjerima sa brojevima licenci: 100, 200, 201, 202, 203 i 300

Predavanje će se održati u Beogradu, u utorak 22. marta 2016. godine sa početkom u 12 časova. U regionalnim kancelarijama u Nišu i Subotici je omogućeno praćenje predavanja putem video linka.

Za prisustvo predavanju možete se prijaviti putem sledećih linkova:

- Link za prijavu prisustva u Beogradu,

- Link za prijavu prisustva u Nišu,

- Link za prijavu prisustva u Subotici.