:: Naslovna strana > Vesti > X naučno-stručni skup, sa međunarodnim učešćem, na temu "MERE ZA SMANJENJE RIZIKA OD POSLEDICA EKSTREMNIH PADAVINA" - PRVA INFORMACIJA -

13.11.2015.
- PRVA INFORMACIJA -
  U organizciji Udruženja "Izgradnja" u Beogradu održaće se X naučno-stručni skup, sa međunarodnim učešćem, na temu "MERE ZA SMANJENJE RIZIKA OD POSLEDICA EKSTREMNIH PADAVINA", 11.12.2015. godine u Beogradu u zgradi Saveza inženjera i tehničara Srbije "Nikola Tesla",Kneza Miloša br. 9 , sala na III spratu.

Ukoliko se za skup prijavi više od 2 učesnika, odobrava se rabat 15%. Prijavljivanje traje do 10. decembra 2015. godine.

NAPOMENA: Kotizacija za članove Inženjerske komore (licence) iznosi =2.400,00 din. sa PDV-om.

Za sve informacije zainteresovani se mogu obratiti Udruženju "Izgradnja" na telefon +381 11 / 32 43 563 ili na e-mail: izgradnja@sezampro.rs

Detaljnije informacije u vezi skupa možete pogledati ovde.