Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >Besplatne ulaznice za 48. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije, 48. Međunarodnu izložbu mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju

12.11.2010.

Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 48. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije, 48. Međunarodnu izložbu mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju, koje će se održati od 15. do 21. novembra 2010. godine na Beogradskom sajmu, Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.
Vaučer (ulaznicu) za ulazak na Sajam možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije, Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), Beograd ili u regionalnim kancelarijama Inženjerske komore Srbije (Napomena: RK u Kraljevu ne radi do kraja meseca), od ponedeljka 15. do petka 19. novembra 2010. godine, od 08,00 do 16,00h. Sa preuzetim vaučerom možete ući na Sajam, s tim što isti predajete licu (cepaču karata) na ulazu (glavnoj kapiji) Sajma. Prilikom preuzimanja vaučera, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Vaučer važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.
Radno vreme Sajma

od 10:00 do 20:00 časova
od 10:00 do 18:00 časova (nedelja 21.11.)

Izložbeni prostor: Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Više informacija o Sajmu nameštaja možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

01. decembar 2022.
eng English