:: Naslovna strana > Vesti >BEOGRADSKI SAJAM tehnike i tehničkih dostignuća od 12. do 16. maja

12.05.2008.
BEOGRADSKI SAJAM tehnike i tehničkih dostignuća od 12. do 16. maja
  Svake godine, tradicionalno, u okviru Sajma tehnike održava se naučni skup INFORMATIKA na kome se obrađuju najaktuelnije teme iz oblasti razvoja i primene informacionih tehnologija. Ovaj Sajam okuplja više od hiljadu izlagača, od čega je veliki broj i inostranih firmi. Prezentacije firmi, njihovih novih proizvoda kao i susreti domaćih i stranih privrednika važan su deo sadržaja Međunarodnog sajma tehnike.
Nagrade se dodeljuju najuspešnijim izlagačima po oceni stručnog žirija za nove proizvode i tehničko-tehniloška rešenja u svim robnim grupama:
  • velika nagrada Sajma tehnike "KORAK U BUDUĆNOST"
  • posebna priznanja "KORAK U BUDUĆNOST"

Svojim članovima, Inženjerska komora Srbije omogućila je besplatan ulazak.
Posetiocima sajma, obezbeđen je ulaz u podzemnom prolazu gde će na šalteru broj 3, pokazati člansku kartu Komore službenom licu i dobiti besplatnu ulaznicu koja važi samo za jedan ulazak na sajam.

Radno vreme sajma od 10 do 18 časova.

Karte se mogu podići do 17 časova.