:: Naslovna strana > Vesti >BEOGRADSKI SAJAM automobila

11.03.2008.
BEOGRADSKI SAJAM automobila

Beogradski sajam će od 13. do 19. marta biti domaćin izložbeno prodajne manifestacije Sajma automobila pod nazivom "BG CAR SHOW".

Kompletna ponuda vodećih svetskih proizvođača automobila domaćoj publici i potencijalnim kupcima predstavljena je kroz jedinstvenu scenografiju sa unificiranim i jednoobraznim izložbenim prostorima opremljenim u režiji Beogradskog sajma. Posetiocima Sajma, ove godine je pripremljen bogat program: izložba prateće industrije, delova i opreme, kao i garažno-servisne opreme.

Svojim članovima, Inženjerska komora Srbije omogućila je besplatan ulazak.
Posetiocima sajma, obezbeđen je ulaz u podzemnom prolazu gde će na šalteru Informacija, pokazati člansku kartu Komore službenom licu i dobiti besplatnu ulaznicu koja važi samo za jedan ulazak na sajam.

Radno vreme Sajma je od 10 do 19 časova.