Matične sekcije >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Naučno - stručni skup - Održavanje Mašina i Opreme - OMO

Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi

Naziv Naučno - stručni skup - Održavanje Mašina i Opreme - OMO
Organizator Mašinski fakultet u Beogradu
Institut za istraživanja i projektovanja u privredi
Društvo održavalaca tehničkih sistema
Oblast (šira i uža) Industrijsko i infrastrukturno održavanje, Strategije upravljanja održavanjem, Održavanje i proizvodnja - tehnologije, usluge, rešenja i alati, Energetska efikasnost u industriji, Bezbednost, zdravlje i zaštita životne sredine, Upravljanje rizikom, Upravljanje kvalitetom.
Predavači Prof. dr Branko Vasić, dipl. inž. maš. i dr.
Ciljne grupe Skup je namenjen svim članovima Inženjerske komore Srbije.
Termin i mesto održavanja

Svečano otvaranje 07.06.2016., Mašinski fakultet Univerziteta u Beogradu, ul. Kraljice Marije 16, Beograd, sa početkom u 11,00 časova.
Radni deo skupa, 16-18.06.2016., Hotel Slovenska plaža, Budva.

Cilj predavanja/skupa i očekivani rezultati Naučno stručni skup OMO predstavlja rezultate pokrenutih i realizovanih projekata u domaćoj privredi, naučnim institucijama i javnim preduzećima, kao i znanja, metode i tehnike, standarde koji su doprineli ili koji mogu doprineti njihovoj efikasnijoj implementaciji.
Napomena Skup je vrednovan sa 5 bodova za prijavljene učesnike i 10 bodova za predavača i uvršćeno je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.
Kotizacija Inženjerske komore Srbije:
Visina kotizacije za prisustvo na skupu iznosi 200 dinara, po polazniku, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Poziv na broj: 10157 i broj licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja skupa.
Kotizacija Mašinskog fakulteta u Beogradu: Visina kotizacije za prisustvo na skupu iznosi 13.000,00 dinara, po polazniku, bez PDV-a. Ista se uplaćuje na tekući račun Mašinskog fakulteta u Beogradu 840-1876666-10, poziv na broj 0904OMO. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja skupa.
Kontakt osoba i telefon Darko Stanojević, 011 330 24 51
Prijavljivanje na skup http://www.mas.bg.ac.rs/istrazivanje/kongresi