:: Naslovna strana > Vesti >Dan SGITS-a i Inženjerske komore Srbije na 34. međunarodnom sajmu građevinarstva

10.04.2008.
  U okviru manifestacija predstojećeg 34. Medjunarodnog sajma građevinarstva organizuje se stručno predavanje i promocija stručne literature, 17. aprila 2008.godine sa početkom u 10 časova, Svečana sala u Upravnoj zgradi Sajma.

PROGRAM:
  • Program rada SGITS - a u 2008. godini,
    Prof.dr Kazimir Kurij, dipl.inž.
  • Aktivnosti IKS u 2008. godini,
    Predstavnik IKS
  • Novi programi na Sajmu građevinarstva,
    Dr Slobodan Otović, dipl.inž.građ.
  • Stručno predavanje "Plinski infragrejači za industrijske hale i mobilni i stacionarni sistemi grejanja industrijskih hala" Borislav Tadić, dipl.građ.inž.
  • Radna pauza
  • Promocija knjige "Jugoslavija na tehničkom polju 1919 - 1929 god.", Izdavač reprinta: SITS, SGITS i IKS
    Uvodničari: Dr Slobodan Otović, dipl.inž. i Prof.dr Kazimir Kurij, dipl.inž.
  • Tribina "Problemi izgradnje kapitalnih gradskih mostova" Ljubivoje Kostić, dipl.inž.građ.
  • Koktel