:: Naslovna strana > Vesti >IV MEĐUNARODNO SAVETOVANJE "U susret humanom gradu - Saobraćaj u gradovima jugoistočne Evrope"

09.07.2013.
  Fakultet tehničkih nauka - Departman za saobraćaj, Univerziteta u Novom Sadu i udruženje "Humani grad" u suorganizaciji sa Inženjerskom komorom Srbije - Regionalnim odborom podsekcije diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka regionalnog centra Novi Sad, organizuju IV međunarodno savetovanje "U susret humanom gradu - Saobraćaj u gradovima jugoistočne Evrope" koje će se održati 24. i 25. oktobra 2013. godine u Novom Sadu. Savetovanje obrađuje aktuelne teme sa eminentnim predavačima, stručno usavršavanje, stručna i marketing saopštenja, informacije i prezentacije.
Više informacija možete preuzeti ovde.