Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >"ARHIENALE 5 - PRESEK"

09.02.2010.
"ARHIENALE 5 - PRESEK"
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - regionalnih odbora podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture sa regionalnog centra Niš i Društva vranjskih arhitekata, u periodu od 12.02. - 22.02. 2010. godine održaće se tradicionalna manifestacija "Arhienale 5 - Presek".
Tradicionalna manifestacija održava se peti put. Na ovogodišnjoj izložbi s obzirom na jubilej, predstaviće se radovi arhitekata sa područja Pčinjskog okruga u vidu retrospektive izloženih radova sa predhodnih četiri izložbi. Pored retrospektive radova arhitekata na manifestaciji biće prikazana i gostujuća izložba "Trijenale arhitekture Niš 2009.g.".

Svečano otvaranje zakazano je za petak 12. februara 2010.godine sa početkom u 19:00 časova u Galeriji Narodnog muzeja u Vranju.

Kao i ranijih godina, tokom svih dana trajanja manifestacije "Arhienale 5" , prateći program će se upotpuniti sa više predavanja, prezentacija i tribina. Kompletan program "Arhienala 5 - Presek" može se preuzeti ovde.

Cilj ove manifestacije je prikaz radova arhitektonsko - gratiteljskog stvaralaštva u Pčinskom okrugu , u protekle četiri godine kao i edukacija stručne i šire javnosti.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da posete izložbu i učestvuju u realizaciji pratećeg programa.

09. decembar 2022.
eng English