:: Naslovna strana > Vesti > Inženjerska komora Srbije na sajmu tehnike

08.05.2014.
Inženjerska komora Srbije na Sajmu tehnike i besplatne ulaznice za članove Komore za Sajam tehnike

Obaveštavamo vas da će u okviru nastupa Inženjerske komore Srbije na 58. Sajmu tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu, u utorak 13. maja 2014. godine, od 13.00 do 16.00 časova, u svečanoj sali Beogradskog sajma (ul. Bulevar vojvode Mišića 14), biti predstavljen PROJEKAT DATA MANAGEMENT SYSTEM - CENTRALNI REGISTAR ENERGETSKIH PASOŠA - CREP, koje je pokrenulo Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture uz podršku Nemačkog društva za međunarodnu saradnju (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit - GIZ). Projekat je izradio BELIT. Tog dana biće svečano pušten u rad DMS sistem.

Srbija će biti među prvim zamljama u Evropi koja će koristiti DATA MANAGEMENT SYSTEM - CENTRALNI REGISTAR ENERGETSKIH PASOŠA.

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da prisustvujete nastupu Komore na Sajmu tehnike.

Molimo vas da se prijavite za prisustvovanje ovom skupu putem linka.

Takođe vas obaveštavamo da vam je Komora obezbedila besplatan ulaz na Sajam tehnike. Ulaznicu možete preuzeti u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II od 12. do 16. maja 2014. godine, od 07.30 do 16.30 časova (uz člansku kartu Komore).