:: Naslovna strana > Vesti > Izložba "ARHIENALE" u Vranju

Izložba "ARHIENALE" u Vranju

V r m e: 10 - 19 februara 2006. godine
M e s t o : Vranje, Galerija Narodnog muzeja u Vranju
Svečano otvaranje izložbe je u petak 10. februara 2006.godine sa početkom u 20 časova, gde se očekuje prisustvo pomoćnika ministara za kapitalne investicije prof. dr Miodraga Ralevića, dipl.inž.arh.

Izložba obuhvata radove autora sa regiona Vranja. Koncipirana je kao godišnji pregled delatnosti arhitekata, članova komore regiona Vranja, sa gostujućim učešćem studenata arhitekture - perspektivnim članovima komore. Sama izložba bi trebalo da primi tradicionalni karakter. Cilj izložbe je međusobno upoznavanje kolega o njihovom radu, sagledavanje arhitektonskog nivoa trenutka našeg podneblja, komparacija pa i konfrontacija, iz čega bi trebalo da izniknu pozitivne posledice na profesionalnom planu.

Izložbu organizuje Regionalni odbor podsekcije projektanata - diplomiranih inženjera arhitekture za region Vranje.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi IKS sa područja Vranja da posete izložbu.