:: Naslovna strana > Vesti > 53. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije (UFI), 53. Međunarodna izložba mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju (UFI), u Beogradu - besplatne ulaznice

05.11.2015.
  Inženjerska komora Srbije obezbedila je besplatne ulaznice članovima Komore za posetu 53. Međunarodnom sajmu nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije (UFI) i 53. Međunarodnoj izložbi mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju (UFI).

Ulaznice se mogu preuzeti od utorka, 10. do petka 13. novembra 2015. godine, u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, od 07,30 do 15,30 časova (11. novembar 2015. godine je neradni dan zbog obeležavanja državnog praznika - Dan primirja u Prvom svetskom ratu). Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo članove Komore da prilože jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.