Matične sekcije >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Kurs i radionica - korozije i zaštite metalnih proizvoda i konstrukcija i XI Skup mladih hemijskih inženjera

05.02.2016.
  U organizaciji Zavoda za elektrohemiju Fakulteta hemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, održaće se Kurs i radionica - korozije i zaštite metalnih proizvoda i konstrukcija, 17. februara 2016. godine na Fakultetu hemijskog inženjerstva i tehnologije u Zagrebu. Detaljnije informacije možete pogledati ovde ili na internet stranici.

Takođe, na Fakultetu hemijskog inženjerstva i tehnologije održaće se i XI Skup mladih hemijskih inženjera, 18. i 19. februara 2016. godine na Fakultetu hemijskog inženjerstva i tehnologije. Detaljnije informacije možete pogledati na internet stranici.

22. novembar 2019.

Pretraga sajta