:: Naslovna strana > Vesti > Sporazum o dugoročnoj poslovnoj saradnji između Inženjerske komore Srbije i Kancelarije za upravljanje javnim ulaganjima

05.02.2016.
  Inženjerska komora Srbije i Kancelarija za upravljanje javnim ulaganjima potpisale su Sporazum o dugoročnoj poslovnoj saradnji, a u cilju uspostavljanja i jačanja međusobne saradnje. Potpisnice ovog Sporazuma saglasne su da svoje ideje i raspoložive resurse ujedine u naporu da se unaprede sledeći oblici saradnje: zajedničke aktivnosti vezane za koordinaciju realizacije projekata obnove i unapređenje objekata javne namene, blagovremena razmena informacija koje su značajne za realizaciju programa obnove objekata javne namene, u cilju veće transparentnosti procesa obnove i dalju razmenu iskustava i znanja. Sporazum možete pročitati ovde.