Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >Održana Prva redovna (konstitutivna) sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije

04.12.2008.
  Prva redovna (konstitutivna) sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije održana je 03. decembra 2008. godine u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta u Beogradu. Sednici Skupštine prisustvovalo je 114 od 120 članova najvišeg organa Komore. Pored članova Skupštine sednici su prisustvovali članovi Upravnog i Nadzornog odbora, Sud časti i uvaženi gosti.

Na Prvoj redovnoj (konstitutivnoj) sednici Skupštine Inženjerske komore Srbije donete su sledeće odluke, i to:
  1. Usvojen je Izveštaj Verifikacione komisije i verifikovani su mandati 120 članova Skupštine.
  2. Za predsednika Skupštine Inženjerske komore Srbije, izabran je prof. dr Milisav Damnjanović, dipl.inž.arh.
  3. Za potpredsednika Skupštine Inženjerske komore Srbije, izabran je Milan Kasalica, dipl.građ.inž.
  4. Za sekretara Skupštine Inženjerske komore Srbije, izabrana je Irena Rašović, dipl. pravnik, zaposlena u Sekretarijatu Komore.

Slike sa Prve redovne (konstitutivne) sednice Skupštine Inženjerske komore Srbije možete pogledati ovde

09. decembar 2022.
eng English