:: Naslovna strana > Vesti > Matična sekcija urbanista raspisuje Konkurs za sufinansiranje projekata od interesa za članove Matične sekcije urbanista

04.09.2013.
  Na osnovu člana 54. stav 1. tačka 13. Statuta Inženjerske komore Srbije ("Službeni glasnik RS", broj 88/05 i 16/09), Izvršni odbor Matične sekcije urbanista je, na svojoj drugoj redovnoj sednici održanoj 19.07.2013. godine, doneo Odluku o raspisivanju Konkursa za sufinansiranje projekata koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista.
Oglas je raspisan u dnevnom listu Politika, 04.09.2013. godine.

Merila (kriterijume) za utvrđivanje prioriteta za sufinansiranje koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista možete pruzeti ovde.
Formular prijave za sufinansiranje projekata koji su od interesa za članove Matične sekcije urbanista možete preuzeti ovde.