Matične sekcije >

Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Obaveštenje za strukovna udruženja, institucije i organizacije

03.11.2015.
Obaveštenje za strukovna udruženja, institucije i organizacije
  Obaveštavamo strukovna udruženja, institucije i organizacije, zainteresovane da se neka od njihovih aktivnosti (predavanje, seminar, stručno savetovanje i sl.) uvrsti u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije, mogu podneti prijavu, odnosno pisani zahtev za saradnju u realizaciji planiranog predavanja, odnosno stručnog skupa i uvrštavanje planirane aktivnosti u program obuke Inženjerske komore Srbije.

Adresa za podnošenje zahteva je: Inženjerska komora Srbije, ul. Bulevar vojvode Mišića broj 37/II, 11000 Beograd ili na e-mail: kmspermanentno@ingkomora.rs

Rok za podnošenje zahteva jeste najmanje 30 dana pre termina koji je planiran za održavanje predmetne aktivnosti.

Obrazac zahteva, odnosno prijave predavanja ili stručnog skupa, možete preuzeti ovde.

Uz zahtev, odnosno prijavu, obavezno se prilažu rezime aktivnosti i reference predavača

Više informacija o Programu obuke, možete pogledati na sledećoj Internet stranici: /programobuke/

14. decembar 2019.

Pretraga sajta