Izvršni odbori >

Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Najčešća pitanja i odgovori

:: Naslovna strana > Vesti >Stavljena van snage i na javnu raspravu Odluka o vrstama licenci

02.09.2008.
Stavljena van snage i na javnu raspravu Odluka o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije
  Upravni odbor Inženjerske komore Srbije je na osamnaestoj redovnoj sednici doneo Odluku o stavljanju van snage Odluke o izmenama i dopunama Odluke o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije, Broj:1255/1-4. od 10.07.2008.god, s tim da se materijal u vidu Predloga odluke stavi na javnu raspravu u trajanju od 2 meseca, odnosno do 29. oktobra 2008. godine.

Do daljnjeg će se primenjivati Odluka o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije broj: 540/1-4 od 27.05.2005.god, 3237/1-6 od 08.06.2006.god. i 5280/1-5 od 19.10.2006.god.

U kontekstu izmena i dopuna Odluke o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije, bilo bi svrsishodno da članovi IKS daju svoje predloge i sugestije i na Pravilnik o načinu, postupku i sadržini podataka za utvrđivanje ispunjenosti uslova za izdavanje licence za izradu tehničke dokumentacije i licence za građenje objekata za koje odobrenje za izgradnju izdaje ministarstvo, odnosno autonomna pokrajina, kao i o uslovima za oduzimanje tih licenci ("SG RS", br. 114/2004).

Vaše primedbe, predloge i sugestije možete poslati na e-poštu licence@ingkomora.rs ili ih dostaviti na adresu Komore, Kneza Miloša 9, p. fah 73-35, 11000 Beograd, zaključno sa 29. oktobrom 2008. godine.

06. decembar 2022.
eng English