:: Naslovna strana > Vesti > X Međunarodni sajam komunalne opreme "KOMDEL EXPO 2011"

01.06.2011.
X Međunarodni sajam komunalne opreme "KOMDEL EXPO 2011"
  Inženjerska komore Srbije - regionalni odbor podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera, regionalnog centra Kragujevac, u periodu od 01. do 03. juna 2011. godine predstaviće se kao jedan od pokrovitelja ovogodišnjeg Sajma. Svoju promociju želi da ostvari kroz temu: Javna rasveta, ušteda energije kod javne rasvete i zaštita životne sredine.
Svečano otvaranje zakazano je za sredu 01. jun 2011. godine sa početkom u 11,00 časova na gradskom sajmištu "Šumadija sajma" u Kragujevcu.

Program aktivnosti tokom trajanja sajma mozete preuzeti ovde.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da pristvuju svečanosti otvaranja sajma i posete štand Inženjerske komore Srbije tokom trajanja sajma.

Za sve članove Inženjerske Komore Srbije ulaz je besplatan uz člansku kartu Komore i ličnu kartu.