:: Naslovna strana > Vesti >Prezentacija sa stručnim predavanjem firme "Trimo inženjering"

01.04.2009.
Prezentacija sa stručnim predavanjem firme "Trimo inženjering"
  U organizaciji firme "Trimo inženjering", održaće se prezentacija sa stručnim predavanjem na sledeće teme: "Primena panel - ploča sa ispunom od mineralne vune i poliuretana u gradjevinarstvu, sa spekta zaštite od požara" "Plameni udari i elementi gradjevinskih konstrukcija" "Funkcionalne karakteristike sendvič - panela sa izolacionom ispunom od kamene vune" "Sertifikat o usaglašenosti sa evropskim standardom en 14509" I " Uloga termoizolacionih materijala u zaštiti objekata od požara " Utorak, 07. april 2009. god. Niš, Dobrička broj 2 Velika sala na II spratu Regionalne privredne komore Niš početak: 12,00 časova Program :
  • Prof. Dr Desimir Jovanović,
    • Rukovodilac centra za zaštitu radne i životne sredine, član katedre za energetske procese i zaštitu, Fakultet zaštite na radu - Niš
  • Prof. Dr Dragan Karabasil,
    • Rukovodilac Instituta za tehnologiju zaštite Novi Sad, Viša tehnička škola, Novi Sad
  • Prof. Dr Jasmina Radosavljević, član katedre za kvalitet radne i životne sredine, fakultet zaštite na radu, Niš
  • Andjelina Kuzmanović, dipl.inž.gradj., Menadžer tehničke podrške Knauf Insulation, Beograd
  • Dipl. Ing. Nenad Djordjević, MBA,
    • Tehnički direktor Trimo Inženjeringa
Svi zainteresovani članovi Komore mogu da se prijave najkasnije do utorka 07. aprila 2009. godine do 10,00 časova na telefon: 018/292-722 ili
e-poštu:ingkomni@ingkomora.rs (navesti ime i prezime i broj licence), kontakt osoba: Aleksandar Pančić.