:: Naslovna strana > Vesti >Izbori za članove skupštine Komore u Matičnoj sekciji projektanata

01.04.2008.
Izbori za članove skupštine Komore u Matičnoj sekciji projektanata
  Izvršni odbor Matične sekcije porjektanata doneo je Odluku o sprovođenju izbora za članove Skupštine Inženjerske komore Srbije u Matičnoj sekcije projektanata.

Za članove Skupštine IKS u Matičnoj sekciji projektanata (u daljem tekstu: članovi Skupštine) bira se 57 članova i to, sa regiona:
  • Subotica 1 član
  • Novi Sad 9 članova
  • Beograd 30 članova
  • Kragujevac 4 člana
  • Valjevo 1 član
  • Čačak 3 člana
  • Kraljevo 3 člana
  • Niš i region Kosovska Mitrovica 6 članova
Za sprovođenje izbora obrazovana je tročlana Izborna komisija.

Konačan birački spisak
možete preuzeti ovde.

Ispravke u biračkom spisku mogu se vršiti zaključno sa 11.04.2008 godine, kada se isti zaključuje.

Predlaganje kandidata za članove Skupštine obavlja se u periodu od 14 - 23. 04. 2008.godine.
Predlaganje kandidata vrši se ekektronskim putem.
Kandidate za članove Skupštine može predložiti svaki član matične sekcije u okviru svog regiona.

Prilikom predlaganja kandidata za članove Skupštine predlagač je u obavezi da za svakog predloženog kandidata dostavi:
  • ime, prezime i broj licence
Maksimalan broj kandidata koji član Matične sekcije u okviru regiona može da predloži ne sme biti veći od 5.

Utvrđena kandidatska lista objavljuje se na sajtu Komore 30.04.2008.godine.

Izbori za članove Skupštine vrše se elektronskim putem u roku od 05 - 18. 05. 2008.godine.

Odluku o sprovođenju izbora za članove Skupštine možete preuzeti ovde.