Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
 
:: Naslovna strana > Sud časti > Lista sudija

LISTA SUDIJA SUDA ČASTI INŽENJERSKE KOMORE SRBIJE

  1. Đorđe O. Urošević, dipl.građ.inž, licenca br. 310J40910 iz Beograda;
  2. Maja I. Joković, dipl.inž.arh, licenca br. 200032703 iz Beograda;
  3. Zoran R. Mišić, dipl.maš.inž, licenca br. 330534803 iz Beograda;
  4. Zoran P. Bošković, dipl.građ.inž, licenca br. 411K83618 iz Beograda;
  5. Aleksandar R. Mijatović, dipl.građ.inž, licenca br. 410F37410 iz Beograda;
  6. Zoran D. Krstić, dipl.el.inž, licenca br. 350768604 iz Beograda;
  7. Jasna J. Petrić, dipl.pr.planer, licenca br. 100015910 iz Beograda;
  8. Vojislav D. Popović, dipl.građ.inž, licenca br. 315715704 iz Beograda;
  9. Petar Đ. Radović, dipl.građ.inž, licenca br. 410005703 iz Beograda;
  10. Emil M. Dimitrov, dipl. inž.arh, licenca br. 300C34305 iz Beograda;
  11. Zvezdana Savić, dipl.pravnik iz Beograda;
  12. Jožef Čipa, dipl. inž. arh, licenca br. 200018903 iz Subotice;
  13. Kornelija Evetović Cvijanović, dipl. inž. arh. licenca br. 100013809 iz Subotice;
  14. Branko K. Mijanović, dipl. inž. tehn, licenca br. 371P04616 iz Novog Sada;
  15. Dejan J. Stanojev, dipl. inž. el, licenca br. 353J27410 iz Novog Sada;
  16. Dragoljub B. Gvozdenac, dipl. maš. inž, licenca br. 330295803 iz Novog Sada;
  17. Miloš Lj. Ivanović, dipl. građ. inž, licenca br. 315N86015 iz Požarevca;
  18. Branko Ristić, dipl. inž. arh, licenca br. 300395203 iz Valjeva;
  19. Zorica D. Čolović Subotić, dipl.inž.arh, licenca br. 300234603 iz Čačka;
  20. Predrag Dimitrijević, dipl. inž. geod, licenca br. 372285303 iz Kragujevca;
  21. Živojin V. Milenković, dipl.inž.građ, licenca br. 317579703 iz Kraljeva;
  22. Gordana M. Radičević, dipl.inž.maš, licenca br. 381146315 iz Kraljeva;
  23. Dejan Ilić, dipl. maš. inž, licenca br. 330M50313 iz Bora;
  24. Miroljub Đ. Stanković, dipl. inž. arh, licenca br. 300E60807 iz Niša;
  25. Jasmina Mitić Stojanović, dipl. maš. inž, licenca br. 330230703 iz Niša.
13. decembar 2019.
 
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta