Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
 
:: Naslovna strana > Sud časti > Lista sudija
 
 
 Predsednik Suda časti:
 Boro Cvijanović dipl.građ.inž.
 
 

Lista sudija

  1. Milica M. Maksić, dipl.inž.arh, licenca br. 100 0180 11, iz Niša;
  2. Vladan S. Tripković, dipl.pr.planer,  licenca br. 100 0188 11, iz Loznice;
  3. Silvija E. Kacenberger, dipl.inž.arh, licenca br. 200 0156 03, iz Novog Sada;
  4. Gordana K. Nedeljković, dipl.inž.arh, licenca br. 200 0027 03, iz Kruševca;
  5. Ajsela E. Demović, dipl.inž.arh, licenca br. 200 0286 03, iz Novog Pazara;
  6. Dragana P. Siljanović Kozoderović, dipl.inž.arh, licenca br. 300 1439 03, iz Sombora;
  7. Jasmina I. Škrijelj, dipl.inž.arh, licenca br. 300 8833 04, iz Novog Pazara;
  8. Suzana D. Koprivica, dipl.građ.inž, licenca br. 310 3057 03, iz Beograda;
  9. Radoje N. Kremzer, dipl.maš.inž, licenca br. 330 E394 07, iz Beograda;
  10. Slobodan R. Mojsilović, dipl.maš.inž, licenca br. 330 9005 04, iz Kraljeva;
  11. Darko T. Popović, dipl.inž.el, licenca br. 353 V664 05, iz Užica;
  12. Srđan Pelagić, dipl.inž.el, licenca br. 353 3848 03, iz Novog Sada;
  13. Goran M. Veličković, dipl.inž.geod, licenca br. 372 4802 03, iz Kraljeva;
  14. Ana D. Lazić, dipl.inž.saob, licenca br. 369 9420 04, iz Beograda;
  15. Svetlana S. Stanojević, dipl.građ.inž, licenca br. 310 3855 03, iz Beograda;
  16. Vanja D. Milojković, dipl.inž.arh, licenca br. 400 0489 03, iz Kraljeva;
  17. Slobodan I. Đorđević, dipl.inž.arh, licenca br. 400 2173 03, iz Beograda;
  18. Branislav M. Šotra, dipl.građ.inž, licenca br. 410 0099 03, iz Loznice;
  19. Miodrag D. Malinović, dipl.maš.inž, licenca br. 430 2469 03, iz Novog Sada;
  20. Vladimir R. Martinović, dipl.maš.inž, licenca br. 434 0760 03, iz Lazarevca;
  21. Jovanka C. Kerkez, dipl.inž.el, licenca br. 453 4965 04, iz Beograda;
  22. Zoran R. Kovačević, dipl.inž.el, licenca br. 450 1866 03, iz Kragujevca;
  23. Oskar J. Kozma, dipl.inž.tehn, licenca br. 475 N190 12, iz Subotice;
  24. Zoran M. Dimić, dipl.inž.geol, licenca br. 491 V802 07, iz Beograda;
  25. Boro M. Cvijanović, dipl.građ.inž, licenca br. 410 0002 03,  iz Beograda;
21. oktobar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta