08:30 – Okupljanje učesnika na parkingu ispred hotela Sajam u Novom Sadu; 09:00 – Polazak, organizovani prevoz učesnika; 10:00 – Obilazak gradilišta; 13:00 – Povratak za Novi Sad.
Termin održavanja
12.11.2019.godine
Mesto održavanja
Gradilište tunela i vijadukta kod Čortanovaca, na dvokolosečnoj pruzi Beograd -Budimpešta, deonica između Stare Pazove i Novog Sada
Cilj i očekivani rezultati
Upoznavanje stručne javnosti sa izgradnjom velikih i značajnih objekata železničke infrastrukture u Srbiji. Prenošenje iskustava uz upoznavanje sa dinamikom i tehnologijom radova.
Napomena
Prijavljivanje je obavezno, broj mesta ograničen!
Svi prijavljeni su u obavezi da prisustvuju stručnoj poseti, kako svojim nedolaskom ne bi zauzeli mesto članovima koji su u mogućnosti da idu, a nisu stigli da se prijave zbog ograničenja broja mesta. Obavezna je zaštitna obuća i odeća: zaštitni šlem, prsluk i gumene čizme! Bez gumenih čizama nije moguće ući u tunel!
Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 45 + 20%
PRIJAVLJIVANJE JE ZAVRŠENO
Spisak prijavljenih učesnika: Poseta gradilištu tunela i vijadukta kod Čortanovaca na dvokolosečnoj pruzi Beograd - Budimpešta