Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
::Naslovna strana > Organi Inženjerske komore Srbije > Regionalni odbori Inženjerske komore Srbije

ČLANOVI REGIONALNIH ODBORA
INŽENJERSKE KOMORE SRBIJE


Subotica
1.Saida Ćatipovićdipl.inž.arh.Predsednik
2.Andraš Pletikosićdipl.građ.inž.Zamenik predsednika
3.Miroslav Cvijićdipl.maš.inž.Član
4.Dragan Evetovićdipl.inž.el.Član
5.Roland Eperdipl.inž.saob.Član
6.Marija Samardžijevićdipl.pr.planerČlan
Novi Sad
7.Đurica Ugrinovdipl.inž.geod.Predsednik
8.Branislav Čonićdipl.maš.inž.Zamenik predsednika
9.Matija Stipićdipl.građ.inž.Član
10.Vanja Vukadinović Đurićdipl.inž.arh.Član
11.Danko Erićdipl.inž.el.Član
12.Branka Bajovićdipl.pr.planerČlan
Beograd
13.Dr Časlav Lačnjevacdipl.inž.tehn.Predsednik
14.Dr Bojan Babićdipl.maš.inž.Zamenik predsednika
15.Aleksandar Milenkovićdipl.građ.inž.Član
16.Vesna Ćurićdipl.inž.arh.Član
17.Aleksandar Kragovićdipl.inž.el.Član
18.Mr Saša Milijićdipl.pr.planerČlan
Požarevac
19.Nataša Momirovićdipl.inž.arh.Predsednik
20.Goran Ristićdipl.maš.inž.Zamenik predsednika
21.Slobodan Pavlovićdipl.građ.inž.Član
22.Milutin Stankovićdipl.inž.el.Član
23.Aca Pavlovićdipl.inž.saob.Član
24.Željko Kovačevićdipl.pr.planerČlan
Valjevo
25.Bogdan Petrovićdipl.inž.geol.Predsednik
26.Stanojka Đermanovićdipl.građ.inž.Zamenik predsednika
27.Dragan Despotovićdipl.maš.inž.Član
28.David Maksimovićdipl.inž.arh.Član
29.Aleksandar Petrovićdipl.inž.el.Član
30.Ljiljana Kolarevićdipl.pr.planerČlan
Čačak
31.Milun Đorđevićdipl.inž.geod.Predsednik
32.Dragana Radovanović-Brkićdipl.inž.arh.Zamenik predsednika
33.Mirko Rosićdipl.građ.inž.Član
34.Ivan Jelićdipl.maš.inž.Član
35.Perica Lukovićdipl.inž.el.Član
36.Dr Nada Krasićdipl.pr.planerČlan
Kragujevac
37.Jelena Bojovićdipl.građ.inž.Predsednik
38.Srđan Đokićdipl.maš.inž.Zamenik predsednika
39.Ivan Radulovićdipl.inž.arh.Član
40.Aleksandar Vasojevićdipl.inž.el.Član
41.Predrag Dimitrijevićdipl.inž.geod.Član
42.Mirjana Marinković-Gabarićdipl.pr.planerČlan
Kraljevo
43.Aleksandar Avramovićdipl.inž.arh.Predsednik
44.Marijana Davidovićdipl.pr.planerZamenik predsednika
45.Predrag Đurovićdipl.građ.inž.Član
46.Dragan Balšićdipl.maš.inž.Član
47.Milomir Veličanindipl.inž.el.Član
48.Dragiša Dakovićdipl.inž.geod.Član
Bor
49.Dragan Ristićdipl.maš.inž.Predsednik
50.Dragan Miloševićdipl.inž.el.Zamenik predsednika
51.Željko Blagojevićdipl.inž.građ.Član
52.Ivan Stojanovićdipl.inž.arh.Član
53.Dr Ana Kostovdipl.inž.metal.Član
54.Dušan Šljivančanindipl.pr.planerČlan
Niš
55.Dragan Stojkovićdipl.građ.inž.Predsednik
56.Milijana Petković Kostićdipl.inž.pejz.arh.Zamenik predsednika
57.Ivan Ristićdipl.maš.inž.Član
58.Prof. dr Milan Tanićdipl.inž.arh.Član
59.Ivica Dimitrijevićdipl.inž.el.Član
60.Jelena Zdravkovićdipl.pr.planerČlan
22. januar 2020.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (2)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta